Tagastamine

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Ostja on kohustatud oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist e-posti aadressil info@domingo.ee. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab ostja, v.a juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Kaubaga võib tutvuda, et veenduda selle sobivuses.

14 päeva jooksul tagastatud toode peab olema originaalpakendis ning samasuguses kompleksuses nagu ostjale väljastamise hetkel. Kaup, mis saabub ostjani pakendis osadeks võetuna peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel ostjale.

Tähelepanu! Kõik tagastatavad tooted on kliendi vastutusel senikaua, kui need on jõudnud meie lattu. Veenduge, et kõik oleks korrektselt pakendatud ja oht, et toode võiks transpordil viga saada on välistatud.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt tellimuse alusel saadud tasud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palume pakendeid pildistada ja saata meiliaadressile info@domingo.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.